Kampprogram

Kampprogram

pantomime history essay conclusion  Kampprogram for perioden 17. - 30. april 2017

http://swblog.ce.sharif.edu/writing.php?top=multiculturalism-essay-conclusion-transitions multiculturalism essay conclusion transitions

essay on republic day of india wikipedia  

http://swblog.ce.sharif.edu/writing.php?top=discrimination-in-indian-society-essay-topics discrimination in indian society essay topics
DagDatoKl.RækkeHjemmeholdUdeholdSpillested
             
Man 17-04-2017 13:30 Slutspil 3F Fortuna Hjørring KoldingQ Bredbånd Nord Arena
Man 17-04-2017 16:00 Kvindeserie Vest SUB 09 Fortuna Hjørring Låstrup Stadion
             
Tir 18-04-2017 18:00 U12 Piger A/B 8M Fortuna Hjørring (2) ØVI/TTB Landlyst
Tir 18-04-2017 18:00 U14 Piger C 8M Bagterp IF Fortuna Hjørring Bagterp Idrætsanlæg
Tir 18-04-2017 19:00 U18 Piger C 8M Tårs/Ugilt IF Fortuna Hjørring Tårs Hallen
             
Ons 19-04-2017 18:30 U14 Piger 1 11M/9M Fortuna Hjørring Frederikshavn fI Landlyst
Ons 19-04-2017 19:00 Kvinder Serie 2 11M/9M Fortuna Hjørring Horne/Hirtshals Landlyst
Ons 19-04-2017 17:00 U12 Piger C 8M BMI/SHI Fortuna Hjørring Bjergby Mygdal Hallen
Ons 19-04-2017 18:30 U16 Piger 1 11M/9M Sindal IF/BTI Fortuna Hjørring Bindslev Stadion
Ons 19-04-2017 18:30 U18 Piger Mester 11M/9M Arden IF Fortuna Hjørring Arden Hallen
             
Tor 20-04-2017 18:00 U12 Piger A/B 8M Fortuna Hjørring (1) Aalborg Freja Landlyst
Tor 20-04-2017 19:00 U16 Piger Mester 11M Fortuna Hjørring Vodskov IF/Hjallerup IF Dana Cup Kunstgræs
Tor 20-04-2017 19:00 U13 Piger C 8M Skagen IK Fortuna Hjørring Skagen Stadion
             
Lør 22-04-2017 10:00 U12 Piger A/B 8M Vodskov IF Fortuna Hjørring (1) Vodskov Stadion
Lør 22-04-2017 10:00 U12 Piger A/B 8M Brønderslev IF Fortuna Hjørring (2) BI Centret
Lør 22-04-2017 10:30 U16 Piger Mester 11M SVIF Fortuna Hjørring Sulsted Stadion
Lør 22-04-2017 10:40 U11 Piger A 8M Brønderslev IF Fortuna Hjørring Jetsmark Stadion
Lør 22-04-2017 11:20 U11 Piger A 8M Fortuna Hjørring Jetsmark/Birkelse Jetsmark Stadion
Lør 22-04-2017 13:30 U18 Piger DM Team Viborg Fortuna Hjørring Liseborgcentret
Lør 22-04-2017 15:00 Slutspil 3F Vejle Fortuna Hjørring Vejle Stadion
Lør 22-04-2017 10:00 U11 Piger B/C W 8M Trekroner/Skovsgård Fortuna Hjørring / afbud Skovsgård Stadion
Lør 22-04-2017 10:40 U11 Piger B/C W 8M Fortuna Hjørring / afbud Aalborg Freja Skovsgård Stadion
             
Søn 23-04-2017 13:00 Kvindeserie Vest Fortuna Hjørring Vildbjerg SF Landlyst
Søn 23-04-2017 14:00 U14 Piger Vest 11M Fortuna Hjørring Aalborg KFUM Landlyst
Søn 23-04-2017 10:00 U10 Piger A 5M - W Asaa/Agersted Fortuna Hjørring (2) Aså Stadion
Søn 23-04-2017 10:40 U10 Piger A 5M - W Fortuna Hjørring (2) Fortuna Hjørring (1) Aså Stadion
Søn 23-04-2017 11:20 U10 Piger A 5M - W Fortuna Hjørring (1) Skibsby-Højene IF Aså Stadion
Søn 23-04-2017 13:00 Kvinder Serie 2 11M/9M Skibsby-Højene IF Fortuna Hjørring Højene Hallen
             
Man 24-04-2017 18:00 U12 Piger C 8M Fortuna Hjørring Tårs/Ugilt IF Landlyst
Man 24-04-2017 18:30 U14 Piger 1 11M/9M Fortuna Hjørring Team Horne/Hirtshals Landlyst
Man 24-04-2017 19:15 U18 Piger C 8M Fortuna Hjørring Svenstrup-Godthåb IF Landlyst
             
Tir 25-04-2017 19:00 U14 Piger Vest 11M AaB Fortuna Hjørring AaB's Anlæg
             
Ons 26-04-2017 18:00 U13 Piger C 8M Fortuna Hjørring Bagterp IF Landlyst
Ons 26-04-2017 18:30 U18 Piger Mester 11M/9M Fortuna Hjørring Ingstrup Efterskoles IF Landlyst
Ons 26-04-2017 19:00 U16 Piger 1 11M/9M Fortuna Hjørring Frederikshavn fI Landlyst
Ons 26-04-2017 19:00 Kvinder C2 7M Bindslev/Tversted IF (1) Fortuna Hjørring Bindslev Stadion
Ons 26-04-2017 19:00 U14 Piger 1 11M/9M Skagen IK Fortuna Hjørring Skagen Stadion
Ons 26-04-2017 19:00 U16 Piger Vest 11M 11M AaB (Vest/811) Fortuna Hjørring (Vest/811) AaB's Anlæg
Ons 26-04-2017 19:00 U18 Piger DM 11M Støvring IF (Vest/801) Fortuna Hjørring (DM) Støvring Stadion
             
Tor 27-04-2017 19:00 U14 Piger Vest 11M FC THY Piger (Vest/891) Fortuna Hjørring (Vest/891) Østerild Stadion
             
Fre 28-04-2017 18:00 U12 Piger A/B 8M Fortuna Hjørring (1) IF Fremad Nørhalne Landlyst
Fre 28-04-2017 18:00 U12 Piger A/B 8M Bindslev/Tversted IF Fortuna Hjørring (2) Bindslev Stadion
Fre 28-04-2017 18:00 U14 Piger C 8M GVL Løkken Fortuna Hjørring Løkken Stadion
             
Lør 29-04-2017 10:00 U7 Piger (10) 3M Fortuna Hjørring (1) Try/Thorshøj B Landlyst
Lør 29-04-2017 10:00 U7 Piger (10) 3M Fortuna Hjørring (2) GVL Løkken (1) Landlyst
Lør 29-04-2017 10:15 U7 Piger (10) 3M Bagterp IF GVL Løkken (2) Landlyst
Lør 29-04-2017 10:15 U7 Piger (10) 3M Try/Thorshøj B Fortuna Hjørring (2) Landlyst
Lør 29-04-2017 10:30 U7 Piger (10) 3M GVL Løkken (1) Bagterp IF Landlyst
Lør 29-04-2017 10:30 U7 Piger (10) 3M GVL Løkken (2) Fortuna Hjørring (1) Landlyst
Lør 29-04-2017 10:45 U7 Piger (10) 3M Bagterp IF Fortuna Hjørring (2) Landlyst
Lør 29-04-2017 10:45 U7 Piger (10) 3M GVL Løkken (2) Try/Thorshøj B Landlyst
Lør 29-04-2017 11:00 U7 Piger (10) 3M Fortuna Hjørring (1) GVL Løkken (1) Landlyst
Lør 29-04-2017 10:00 U10 Piger A 5M - W Fortuna Hjørring (1) Asaa/Agersted Landlyst
Lør 29-04-2017 10:40 U10 Piger A 5M - W Asaa/Agersted Brønderslev IF Landlyst
Lør 29-04-2017 11:20 U10 Piger A 5M - W Brønderslev IF Fortuna Hjørring (1) Landlyst
Lør 29-04-2017 10:00 U8 Piger (09) 5M Try/Thorshøj B Fortuna Hjørring (1) Thorshøj Stadion
Lør 29-04-2017 10:30 U8 Piger (09) 5M Fortuna Hjørring (1) Hørmested UGF Thorshøj Stadion
Lør 29-04-2017 10:30 U8 Piger (09) 5M Skibsby-Højene IF Fortuna Hjørring (2) Thorshøj Stadion
Lør 29-04-2017 11:00 U8 Piger (09) 5M Fortuna Hjørring (2) Try/Thorshøj B Thorshøj Stadion
Lør 29-04-2017 10:00 U10 Piger A 5M - W SVIF Fortuna Hjørring (2) Sulsted Stadion
Lør 29-04-2017 10:40 U10 Piger A 5M - W Fortuna Hjørring (2) Skibsby-Højene IF Sulsted Stadion
Lør 29-04-2017 10:00 U11 Piger B/C W 8M Aalborg Chang Fortuna Hjørring Chang's Baner
Lør 29-04-2017 10:40 U11 Piger B/C W 8M Fortuna Hjørring Farsø/Ullits IK Chang's Baner
Lør 29-04-2017 10:00 U11 Piger A 8M Fortuna Hjørring Nibe B BI Centret
Lør 29-04-2017 11:20 U11 Piger A 8M Støvring IF Fortuna Hjørring BI Centret
Lør 29-04-2017 10:40 U9 Piger B (08) 5M Fortuna Hjørring Jetsmark IF (1) Højene Hallen
Lør 29-04-2017 11:20 U9 Piger B (08) 5M Skibsby-Højene IF Fortuna Hjørring Højene Hallen
Lør 29-04-2017 10:40 U9 Piger C (08) 5M Bagterp IF Fortuna Hjørring TSI's Baneanlæg
Lør 29-04-2017 11:20 U9 Piger C (08) 5M Fortuna Hjørring Bindslev/Tversted IF TSI's Baneanlæg
Lør 29-04-2017 11:00 U18 Piger Mester 11M/9M Aabybro IF Fortuna Hjørring Aabybro Idrætscenter
Lør 29-04-2017 12:00 Kvinder Serie 2 11M/9M Tornby IF Fortuna Hjørring Tornby Stadion
Lør 29-04-2017 12:30 U16 Piger Vest 11M Lemvig GF/Team 10 Fortuna Hjørring Tulstrup Stadion
Lør 29-04-2017 13:00 Slutspil 3F Skovbakken Fortuna Hjørring Vejlby/Risskov Centret
Lør 29-04-2017 14:00 Kvindeserie Vest Aalborg Freja Fortuna Hjørring Frejaparken
           
Skrevet af Super User
Share it!